Villa Flamingos Marbella

  • 12 m²
  • 5 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 13 gasten
  • 1 bed

Villa Flamingos Marbella van 12 m² is gelegen op 25 minuten wandelafstand van de Playa de la Fontanilla en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.

Deze 3-badkamer villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een douche en een wastafel. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

Een complete keuken, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Gasten kunnen Italiaanse gerechten proberen in Capricho, gelegen binnen handbereik van Villa Flamingos Marbella.

Gasten de Iglesia de la Encarnación op slechts 1 km hier vandaan vinden en het centrum van Marbella binnen 20 minuten te voet bereiken. Oude stad van Marbella is niet ver van dit vakantiehuis gesitueerd. Deze 5-slaapkamer Villa Flamingos Marbella bevindt zich binnen 10 minuten rijden tot de Mezquita del Rey Abdelaziz en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen. De dichtstbijzijnde bushalte is Huerta del Prado, op 100 meter.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Villa Flamingos Marbella
Marbella Premium Villa By Better Bookings
Mobiele prijsaanbieding

Marbella Premium Villa By Better Bookings

9.3
Schitterend 6 beoordelingen
268 m van de accommodatie
USD 1595 USD 1436
per nacht
Exclusive Villa • Pool Panoramic Views Pass The Keys
Mobiele prijsaanbieding

Exclusive Villa • Pool Panoramic Views Pass The Keys

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
342 m van de accommodatie
USD 1629 USD 1466
per nacht
Letsmarbella - Tropical Oasis
Mobiele prijsaanbieding

Letsmarbella - Tropical Oasis

8.8
Fantastisch 5 beoordelingen
496 m van de accommodatie
USD 441 USD 397
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    53 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Windsurfen
    • Duiken
    • Wandelen
    • Paardrijden
    • Golfbaan
    • Visserij

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Kapper
    • Wasserij
    • Boodschappenservice
    • Winkels/ Commerciële diensten

    Eten

    • Restaurant
    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Speelgoed

    Recreatie

    • Zoutwater zwembad
    • Parasols
    • Ligstoelen
    • Aquapark
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten
    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen
    • Wastafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000290290009245790000000000000000VFT/MA/151409,VFT/MA/15140
    Veelgestelde vragen
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Villa Flamingos Marbella?
      Ja, gratis priveparkeerplaatsen is beschikbaar voor gasten van Villa Flamingos Marbella.
    • Hoeveel kost een verblijf in Villa Flamingos Marbella?
      Huurprijs bij Villa Flamingos Marbella begint bij €2098 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Villa Flamingos Marbella?
      Gasten van Villa Flamingos Marbella moeten uiterlijk om 22:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van dit vakantiehuis?
      Restaurants in de buurt van dit vakantiehuis zijn onder andere Capricho en Panificadora Delipan.
    • Heeft deze villa een zwembad?
      Ja, gasten van deze villa kunnen genieten van een privézwembad, dat op locatie ligt.
    • Heeft Villa Flamingos Marbella een terras?
      Ja, bij Villa Flamingos Marbella is er een terras met kust uitzichten over de zee beschikbaar.
    • Heeft Villa Flamingos Marbella een keuken?
      Ja, Villa Flamingos Marbella heeft een complete keuken.
    • Mag ik mijn huisdier naar Villa Flamingos Marbella meenemen?
      Ja, Villa Flamingos Marbella is huisdiervriendelijk. Hoewel het wordt aanbevolen om vooraf te bellen voor bevestiging.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Villa Flamingos Marbella?
      Als je Villa Flamingos Marbella verblijft, mag je de belangrijkste bezienswaardigheden van Marbella, de Playa de la Fontanilla en de Iglesia de la Encarnación, die respectievelijk op 25 en 20 minuten lopen liggen, niet missen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    53 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Villa Flamingos Marbella

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten